Firma „TEMAT” S.C. z siedzibą w Tychach nieprzerwanie od 1996 roku zajmuje się produkcją i dystrybucją urządzeń elektronicznych, ze szczególnym uwzględnieniem urządzeń służących do kontroli szczelności instalacji gazowych i manometrów.

 

 Najważniejszym elementem przyjętej polityki jakości jest oferowanie wyrobów niezawodnych, zgodnych z wymaganiami technicznymi i jakościowymi naszych Klientów, spełniających wymogi bezpieczeństwa i ekologii oraz będących rekomendacją dla pozyskania dalszych zamówień.

Przy zawieraniu umów na dostawy materiałów i urządzeń oraz usług kierujemy się jakością i rzetelnością naszych dostawców.

Najwyższy poziom jakości oferowanych wyrobów wynikający z dotychczasowego doświadczenia Firmy i pełnych kompetencji zatrudnionych w niej pracowników pieczętuje wdrożony system zarządzania jakością zgodny z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2015.

Nasze Urządzenia

DSC_5964-scaled.jpg

Jeden z naszych najstarszych modeli – z powodzeniem może być użytkowany zarówno przez doświadczonych monterów jak i początkujących w zawodzie. 

Wykrywacz gazu CG-1S jest urządzeniem przenośnym, zasilanym z wbudowanych akumulatorów przeznaczonym do wykrywania i kontroli miejsc nieszczelności instalacji gazowej.

Po załączeniu następuje automatyczne zerowanie oraz kontrola obwodu pomiarowego.

Funkcja automatycznego zerowania po załączeniu umożliwia dostosowanie się do tła celem zniwelowania wpływu czynników zakłócających.

Urządzenie może pracować w dwóch niezależnych trybach:

  • tryb normalny (domyślny po włączeniu),
  • tryb regulowanej czułości.

 

Wykrywacz CG1U –  nowszej generacji –  łączy w sobie prostotę obsługi z precyzyjnością pomiaru.

Wykrywacz gazu CG-1U jest urządzeniem przenośnym przeznaczonym do kontroli i wykrywania miejsc nieszczelności instalacji gazowej zawierającej gaz ziemny, miejski lub mieszaninę propan – butan.

Urządzenie wyposażone jest w 10 punktowy wskaźnik wykrycia gazu oraz ręczną regulację czułości w 3 zakresach.

Wykrywacz wyposażono w optyczną, akustyczną (narastającą) lub wibracyjną sygnalizację wykrycia gazu. Urządzenie zasilane jest z dwóch wymiennych baterii lub akumulatorów o rozmiarze AA (R6). Czas pracy ciągłej:

  • ~11h (akumulatory Ni-MH 2300mAh),
  • ~6h (baterie alkaliczne).

 

DSC_5865-copy.jpg
DSC_5997-scaled.jpg

CG-M1S to urządzenie w którym jakość spotyka się z nowoczesnością. Czytelny wyświetlacz i szeroka skala pomiaru pozwalają na szybkie wykrycie wycieku.

Wykrywacz gazu CG-M1S jest urządzeniem przenośnym przeznaczonym do kontroli i wykrywania miejsc nieszczelności instalacji gazowej zawierającej gaz ziemny, miejski lub mieszaninę propan – butan.

Podczas pracy sensor dokonuje ciągłego pomiaru stężenia gazu. Wynik przedstawiony jest na wyświetlaczu na dwóch polach: górne – określa zakres/stężenie, a dolne – bargraf wskazujący poziom stężenia gazu w określonym zakresie.

Pod ikoną baterii znajduje się wskaźnik tendencji stężenia gazu. Urządzenie zasilane jest z dwóch wymiennych baterii lub akumulatorów o rozmiarze AA (R6).


PRODUKCJA / SERWIS:
„TEMAT” S.C. D.Wilczek, K. Wilczek
ul. Przemysłowa 55
43-100 Tychy
tel.: (32) 327-07-08 (zamówienia, sprzedaż)
tel. kom.: 664-052-048 (serwis)
e-mail:  temat@temat.org

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek – Piątek: 9.00-15.00.

Sobota: nieczynne.